View our site in English
 International Vein & Skin Institute 847.518.9999
Cosmetic Procedures Varicose Veins Doctor About IVSI Our Providers Procedures Photo Gallery

Dr Józef Tryzno, MD i International Vein & Skin Institute

W International Vein & Skin Institute jesteśmy niezwykle dumni z rezultatów leczenia naszych pacjentów oraz naszej reputacji. W IVSI kładziemy bardzo duży nacisk na:

Indywidualne podejście do leczenia oraz bezpieczeństwo pacjentów - każda operacja jest dziełem sztuki wymagającym wysokich umiejętności, szerokiej wiedzy chirurga, oraz mistrzostwa w stosowanej technice; w czasie zabiegu nie spieszymy się i nie idziemy na skróty, materiały wykorzystywane w trakcie pochodzą tylko od cieszących się szacunkiem liderów rynku.

Najnowsza technologia – nasza klinika wyposażona jest w nowoczesne lasery oraz inne technologie, które mogą być wykorzystane do bezpiecznego leczenia różnych chorób skóry; w kwestii technologii nigdy nie idziemy na kompromis

Doświadczenie - od ponad 25 lat Dr. Tryzno oferuje najwyższej jakości opiekę lekarską, a od ponad 19 lat przeprowadza zabiegi laserem; Dr. Tryzno był jednym z pierwszych lekarzy, którzy w latach 90-tych wprowadzili technologię laserową do dermatologii.

Nasz założyciel i dyrektor ds. medycznych, Jozef Tryzno, MD, RVT, FASA, FASLMS zbudował znakomity zespół medyczny oraz przygotował nowoczesny ośrodek wyposażony w najnowocześniejsze lasery i technologie, gotowy na Państwa przyjęcie. Nasz instytut spełnia najbardziej rygorystyczne kryteria, a pacjenci objęci są doskonałą opieką ze strony wykwalifikowanego i doświadczonego medycznego, cieszącego się doskonałą opinią i zdobywającego nagrody świadczące o ich ponadprzeciętnym charakterze. Pracownicy naszego ośrodka znają biegle wiele języków m.in.: angielski, polski i rosyjski.

Nie ograniczamy się do leczenia – naprawdę osiągamy zakładane cele.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

International Vein & Skin Institute
Located at 760 Busse Highway
Park Ridge, IL 60068.
Phone: (847) 518-9999

copy; 2017 All Rights Reserved.

The information on this website is for general information purposes only.